Tasty Recipes

1.0.55

En popüler yemekleri pişirmeyi öğren

4.1k

Bu uygulamayı oyla

Geleneksel yemek kitaplarına bağlı kalmadan, standart yemeklerin dışına çıkarak eğlenceli, sıra dışı tarifleri denemek isteyenlerdenseniz o zaman Tasty Recipes uzun zamandır aradığınız uygulama. İhtiyacınız olan tek şey bu popüler kanalın 2 dakikalık videolarını izlemek, adım adım görsel anlatımları sayesinde daha iyi ve sıra dışı yemekler pişirme yoluna gireceksiniz.

Her gün Tasty Recipes uygulamasına popüler yemek tarifleri eklenir. Üstelik, yeni atıştırmalıkların nasıl yapıldığını öğrenmek için her zaman 'Günün Tarifi' kısmına göz atabilirsiniz. Bu uygulamanın en pratik yanı ise hem görsel olarak çekici olması hem de her tarif için eksiksiz malzeme listesi ve detaylı anlatımları içermesidir.

Tariflerin yanı sıra Tasty Recipes ayrıca diğer pratik bilgilere de sahiptir. 'Yaşam Tarzı' sekmesinde klasik bir salatayı nasıl hafif bir dokunuşla değiştireceğinizi gösteren ipuçları bulacaksınız. Ya da klasik eski kahvaltı biçiminizi farklı fikirlerle yeniden oluşturabilirsiniz. 'Beceriler' sekmesinde 'chopstick ile yemek' ya da 'beşamel sos' yapmak gibi muhtemelen çok daha önceden öğrenmiş olmanız gereken basit anlatımlı videolar bulabilirsiniz.

Tasty Recipes, profesyonel bir şekilde oluşturulmuş kısa videolarla sayısız lezzetli yemeği yapabileceğiniz muhteşem bir uygulamadır. İlham verici tarifler için mükemmeldir.
Gereksinimler

Android 4.4 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X